חיפוש עבודה בקידום אתרים דרך חברות כח אדם

עם הקידמה וההתפתחות הטכנולוגית שהיא מביאה לנו, בעיקר בתחום התקשורת, הרבה מקצועות חדשים נולדו לפתע, מקצועות אשר לפני עשרים, חמש עשרה ואפילו עשר שנים לא היו אפילו בגדר רעיון. הדבר שאולי מייצג בצורה המלאה ביותר את הקידמה והטכנולוגיה המודרנית בשירות חיי היום-יום הוא כמובן רשת האינטרנט. כיום קשה לדמיין איך עבדו הדברים לפני הרשת, וכמעט בלתי אפשרי (ויש האומרים שממש בלתי אפשרי) לחזור אחורה ולשגשג בלעדיה.

אחד מהמקצועות המאתגרים, המעניינים והמשתלמים ביותר מתוך אותם מקצועות חדשים שנולדו לעידן המידע הוא קידום אתרים. תחום צעיר זה מחדש את עצמו וממציא את עצמו מחדש כל הזמן, מתפתח וגדל, ומגיע למימדי ענק, הן מבחינת היקף הידע, והן מבחינת הביקוש לעובדים. חיפוש עבודה בתחום זה יכול להיות דבר מאתגר לא בגלל שאין מספיק ביקוש, אלא דווקא בגלל השפע – של המעסיקים ומחפשי העבודה, והיכולת לברור ולבחור בקפידה.

חברות כוח אדם – הפיתרון למקדמי אתרים

ישנם שלושה מוקדי תעסוקה עיקריים למומחים בקידום אתרים:

1.המגזר הפרטי – לעבוד כמקדם אתרים עצמאי זה מהלך מאתגר במיוחד, בעיקר לאלו מאיתנו שמנסים לחדור לשוק רק עכשיו, שכן השוק רווי, והניסיון לפרסם ולשווק את עצמכם אל מול השיווק האגרסיבי של החברות הגדולות הוא לא תמיד פשוט, ולא תמיד משתלם. מנגד, אתם זוכים ליתרונות שיש לעובדים עצמאיים (ולחסרונות, כמו פחות ביטחון בעבודה).

2. חברות גדולות – כיום חברות רבות מחזיקות מקדם אתרים או מספר מקדמים בתוך מחלקת השיווק שלהם, שעובדים איתם כעובדים מן המניין. חברות שונות אף מחזיקות צוותי מקדמים הכוללים מנהל מערך שיווק אינטרנטי וצוות שלם של מומחים. עבודות אלו לרוב משתלמות במיוחד, וקבלה לעבודה בחברות אלו עוברת כמעט תמיד דרך חברות כוח אדם.

3. חברת קידום אתרים – חברות רבות, כולל החברות המובילות במשק, שוכרות באופן רציף שירותים של חברות המתמחות בקידום אתרים. חברות קידום אלו מעסיקות בין מספר מקדמים ועד צוותי ענק של עשרות מקדמי אתרים המתמחים בתחומים שונים של קידום. עבודה בחברה כזו מספקת אתגר, גיוון ומרחב עבודה מעניין בו ניתן להתקדם ולהתפתח בקריירה שלכם, וללמוד זוויות שונות של התחום מהקולגות שסביבכם.

הכניסה לחברות? דרך חברות כוח אדם

כיום עולם הקידום האינטרנטי הפך לכה מקובל עד כי הוא חלק בלתי נפרד מעולם השיווק והקידום. במילים אחרות, אלו הפונים לתחום זה יכולים להיות רגועים לגבי עבודה, כל עוד, כמובן, הם דואגים להתקדם וללמוד, להתפתח ולהישאר עם היד על הדופק בתחום הנושם והחי הזה.

בגלל שהתחום כה פופולארי, והדרישה כה גבוהה, רוב החברות הגדולות לא רוצות להוציא זמן ומשאבים רבים בחיפוש עובדים, וכיום אחת הדרכים המקובלות לכניסה לחברות שונות, כולל חברות קידום אתרים, בתור מקדמים היא דרך חברת כוח אדם, ע"י ראיון אישי, הפקדת קורות חיים, יצירת תיק עם כיווני עבודה מועדפים, וכניסה לשוק העבודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>