מחלקת משפט מסחרי לחברות הייטק בגורניצקי בהובלת עו"ד ירון אלכאוי

מאז הקמתו בשנת 1938, משרד גורניצקי נחשב לאחד מהמשרדים המובילים בישראל בתחום המשפט המסחרי המהווה את עיקר עבודת המשפט בראשותו של עו"ד אלכאוי ירון. הצוות המשפטי במשרד בנהגתו של עורך דין אלכאוי ירון מספק מגוון רחב של שירותים משפטיים משלימים בתחומים רבים לרבות, בתחום המיסים, הנדל"ן, הרגולציה, שוק ההון, הבנקאות, המימון, ההגבלים עסקיים, דיני העבודה והליטיגציה, דבר המאפשר לקהל הלקוחות המגוון  של המשרד לקבל מענה רחב תוך התבססות על גישה מקצועית ונגישה. לקוחות המשרד יודעים כי בכל זמן נתון יש מי שמקשיב להם ומספק להם את השירות הטוב ביותר.

למרות  העובדה כי אנו חיים בעידן הדיגיטלי המבוסס על מהירות, האני מאמין של המחלקה מבוסס על עקרונות שונים ואינו זונח את הלקוחות לטובת המהירות, מה שבא לידי ביטוי בהתייחסות לצרכים של קהל הלקוחות, זאת ניתן לראות באמצעות תודעת השירות הגבוהה לה מחוייב הצוות המשפטי בכל זמן נתון לטובת קהל הלקוחות. בין לקוחות המשרד ניתן למנות מגוון רחב של חברות ישראליות מובילות וכן תאגידים בין לאומיים וכן ארגונים הן מהמגזר הפרטי והן מהמגזר הציבורי מתחומים רבים במשק. בנוסף על ייצוג לקוחות מהמגזר הפרטי והעסקי, המשרד מייצג ספקים וצרכנים מהתעשיות השונות, בין אם מדובר בתעשיות דינמיות המתפתחות במהירות מבחינת רגולציה וידע וכן ספקי שירות מהתחום הפיננסי בנקאות וביטוח. כמו כן, מייצג המשרד ספקים מתחום האנרגיה והחלל וכן מתחום הנדלן המזון והביגוד.

בשל ייצוג לקוחות ממגוון רחב של תחומים, מחלקת המשפט המסחרי אינה קופאת על השמרים אלא מקפידה להתחדש ולהתעדכן בחידושים האחרונים בתחום המסחרי, זאת במטרה להצעיד את המשרד להישגים נוספים ומרשמים כפי שהיה נהוג עד עתה. בין הישגיו הבולטים ניתן למנות ייצוג לקוחות בתיקי פירוק מורכבים לרבות כאלה המערבים תובענות כנגד נושאי משרה, וכן ייצוג של קבוצה עסקית מובילה בעסקה לרכישה של חברה ציבורית. שתי החברות פעילות בסקטור האנרגיה והנדל"ן בישראל.

הצוות המסחרי בראשותו של עורך הדין אלכאוי ירון מטפל במגוון רחב של היבטי המשפט המסחרי, לרבות  בניסוח ובניהול משא ומתן של חוזים מסחריים ועסקיים, חוזי מיקור חוץ (Outsourcing), שירותים כלליים, הסכמי מימון, פיתוח, ייצור, אספקה, הסכמי פיתוח ורישוי תוכנה, שירותי תחזוקה ותמיכה, שירותי לוגיסטיקה, שיווק, פרסום, קידום מכירות, סוכנויות, הסכמי הפצה, הסכמי זכיינות ועוד.

הגישה הייחודית בה דוגל עורך הדין אלכאוי באה לידי ביטוי ברב תחומיות, כלומר שילוב בין תחומי המומחיות השונים של המשרד המסחרי תוך הפגנת ידע וניסיון רב בתחומים אחרים כגון בנקאות, מיסים, פיננסים, ליטיגציה, הגבלים עסקיים וכו', מה שמאפשר לקהל הלקוחות לקבל שירות מקיף המתבסס על הפגנת ידע רב בתחומי ידע רבים הכוללים היבטים משפטיים, רגולטוריים ועסקיים. אותה גישה הדוגלת ברב תחומיות מאפשרת לקהל הלקוחות לקבל שירותים במקום אחד בהנהגת צוות מוביל ובעל ניסיון רב של עורכי דין בתחום המסחרי. כתוצאה מכך, לקוחות המשרד זוכים לקבלת מעטפת כולל של שירותים במקום אחד המוביל בתחום המסחרי ומצעיד את המשרד להישגים מרשימים מזה שנים רבות תוך התבססות על ניסיון ומקצועיות ללא פשרות לטובת קהל הלקוחות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>